FAQ

Najčastejšie otázky týkajúce sa našich produktov, príslušenstva, účinkov na ľudské telo, nákupu a iné.

Ak tu nenájdete odpovede na svoje otázky, napíšte nám na adresu kontakt@produktyvciel.sk .

Nákup

Svoj internetový nákup si môžete osobne prevziať v Košiciach pod podmienkou predchádzajúcej platby prevodom na náš účet.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na kontakt@produktyvciel.sk alebo na čísle +421 911 167 006, kde vám radi poskytneme všetky informácie.

Objednávky zasielame prostredníctvom Slovenskou poštou- doporučene (3,66 € s DPH). Cena poštovného je rovnaká pri doručovaní na území Slovenskej republiky. Pri objednávke nad 35 € je doprava zdarma.

Ak máte záujem o doručenie mimo SR napíšte nám na kontat@produktyvciel.sk a obdržíte aktuálny cenník dopravy.

Pokiaľ máte záujem o doručenie produktov mimo územia SR kontaktujte nás kontat@produktyvciel.sk, zašleme vám aktuálny cenník dopravy a spoločne spravíme objednávku.

Vašu objednávku môžete uhradiť nasledujúcimi spôsobmi:

1. kreditnou alebo debetnou kartou – Visa, Maestro, MasterCard, DinersClub

2. dobierkou – poplatok 1 euro

Veľkoobchod a spolupráca

Prosíme Vás zaslať email s požiadavkou na zaregistrovanie ako veľkoobchodného odberateľa na email: kontat@produktyvciel.sk . Po schválení Vám bude vytvorené konto a ozveme sa Vám ohľadom ďalšieho postupu.

Produkt sú vhodné do predajní so zdravou výživou, BIO obchodov, lekární, coffee shopov, cafeterii. Nenašli ste sa a predsa máte záujem o predaj ? Napíšte nám a Vašu žiadosť posúdime a ozveme sa Vám.

Influencera si starostlivo vyberáme a je pre nás dôležité, aby sa s našími produktami cítili úprimne stotožnení. Ak sa cítite, tak nám neváhajte zaslať viac informácií o vašom FB lebo IG alebo blogu pôsobení/a pod. na email kontakt@produktyvciel.sk alebo do správy na našom Facebooku alebo Instagrame.

 

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

+421 911 167 006       kontakt@produktyvciel.sk

 

ZÍSKAJTE BONUS 7 % NA VÁŠ NÁKUP